Sağlıklı Yaşam , Kanser , Hastalık Tedavisi , Saç Modelleri , Göz Sağlığı , Şifalı Bitkiler , Zayıflama diyet – SaglikliBilgi.NET » Blog Archive bel soğukluğu,bel soğukluğu belirtileri,erkeklerde bel soğukluğu,kadınlarda bel soğukluğu,bel soğukluğu nasıl bulaşır,bel soğukluğu nedir,bel soğukluğu neden olur,bel soğukluğu başlangıçı

Google bel soğukluğu , bel soğukluğu belirtileri


erkek kadın ilişkileri ile meydana gelen bir rahatsızlıktır.

bel soğukluğu erkekten kadına veya kadından erkeğe bulaşabilir.

bel soğukluğu olmuş ne yapabilir demeyiniz kısırlığa kadar gidebilecek , idrar yollarını kapayacak bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz.

bel soğukluğu nasıl anlaşılır bel soğukluğu belirtileri nelerdir?

bel soğukluğu erkeklerde ve kadınlarda görüldüğü gibi kadınların anlaması biraz daha güç bir durumdur.

bel soğukluğunun en büyük belirtisi akıntılardır.

erkeklerde penislerinde bir akıntı var ise bu bir bel soğukluğu belirtisidir.

bel soğukluğu akıntıları sarı veya yeşil olarak akmaktadır. aynı zamanda şeffaf renksiz olarakda akıntı olabilir. bu durumda anlaşılması az daha güçtür.

şeffaf renksiz akıntılarda erkekler kilotlarında gördüğü yapışkan maddeyle anlayabilir. sarı veya yeşil akıntı ise erkeklerde direk belli edebilir.

Aynı zamanda bel soğukluğu erkeklerde penislerinde yanma hissi de vermektedir.

 

bel soğukluğu kadınlarda anlaşılması biraz daha güçtür. bunun sebebi ise bel soğukluğu akıntısının kadınların gündelik akıntılarından ayıramamasıdır.

kadınlar belli sürelerde vajinalarından akıntılara alıştıkları için bu gelen akıntının bel soğukluğu akıntısı olduğunu anlayamayabilirler.

kadınlar bel soğukluğu akıntısının vajinalarından geldiğinde günlük ped kontrolu ve kişinin kendisini tanıması ile akıntının normal akıntı olmadığını anlayabilirler.

kadınlarda da kilotlarında veya pedlerinde sarı ve yeşil akıntı belirtilerden bir tanesidir ki uzmana gitmenizi öneririz.

kadınlarda vajinalarında yanma hissi ve sürekli idrar yapma hissi  arasındadır.

Sizlerde bel soğukluğu hakkında soru ve görüşlerinizi yorum paneli kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.

 

Etiketler: bel soğukluğu - bel soğukluğu başlangıçı - bel soğukluğu belirtileri - bel soğukluğu nasıl bulaşır - bel soğukluğu neden olur - bel soğukluğu nedir - erkeklerde bel soğukluğu - kadınlarda bel soğukluğu -

Yorum Yapın