Google Mısır Saç örgü modeli , Mısır Saç örgü modeli nasıl yapılır yapılışı


Bayanların görünümünde saçlarının şüpesiz önemli bir yeri vardır. ve güzel görünmek isteyen bayanlar saçlarını güzel , değişik , kendisini hoş tutan ve ilgi çekici bir saç türü ister.

Sağlık Ve kadınlar üzerine olan sitemizde bayanlar için profesyonel ağızlardan paylaşılacaktır.

Bugün Mısır hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Mısır örgü yapmak için öncelikle saçlarımızı bir yerden toplamamız gerekmekte. bu sizin keyfinize ve istediğinize bağlı bir olaydır. istediğiniz bir yerden saçlarınızı tutabilirsiniz.

Daha sonra at kuyruğu dediğimiz şekilde yaptığımız saçlarımızı yanlara eşit düşecek şekilde 2 ye ayırıyoruz. saçlarımız dağılıyorsa yatıştırmak için briyantin gibi ürünler kullanabiliriz.

ve artık örmeye başlayabiliriz. saçlarımıza mısır modeli şekli vermek için ayırdığımız saçlarımızdan küçük bir kesim alarak soldan aldıysak sağ kısma , sağdan aldıysak sol kısmın içerisine koyuyoruz. ve bu şekilde örmeye devam ediyoruz. Mısır saç örgü modelimizde dikkat etmeniz gereken önemli bir unsur saçları örerken sıkı olmasına dikkat etmemiz gerekmekte.

Buyrun Size Saç modelimizi videolu bir şekilde izletelim ve daha iyi pekişsin.

 

Etiketler: mısır saç nasıl yapılır - mısır Saç örgü modeli - mısır saç örgüsü yapılışı - saç modelleri - Saç örgü modeli - Saç örgü modelleri - Saç örgü modelleri ve yapılışları -

Yorum Yapın